2019 En İyi Mobil Savaş Oyunları

Battle Arena: Heroes Adventure – Online RPG

Battle Arena: Heroes Adventure, iyi bir aksiyon karışımı ile rol oynama oyunlarından ve çok oyunculu çevrimiçi savaş alanlarından en iyi şekilde yararlanır. Savaş becerilerinizi ve harika stratejilerinizi gösterin, yenilmez bir kahraman takımı kurun, heyecan verici görevlerde düşman ordularını yok edin ve diğer guildmaster’lara gerçek zamanlı PvP modunda katılın – lonca savaşı! Bedava oyun indirin ve destansı bir RPG maceraya atılmak! Gerçek Zamanlı PvP savaşları! Tüm dünyadan mobil oyunculara meydan okuyun. Savaş arenasında düşmanlarınızı ezin ve zirveye yükselin. Çevrimiçi PvP savaşları için benzersiz taarruz ve savunma tuzakları kullanın – tek başına güçlü kahramanlar seni yalnızca şimdiye kadar taşıyacak. Kendi takımını kur! 50’den fazla kahraman arasından seçim yapın; bunlardan bazıları size filmlerden, kitaplardan ve diğer oyunlardan en sevdiğiniz karakterleri hatırlatabilir. Dengeli bir takım oluşturun ve kahramanlarınızın donanım ve becerilerini yükseltin; bu yepyeni RPG’de çevrimiçi savaşlar kazanmanın anahtarıdır. Donanımı yükseltin ve arkadaşlarınızla epik görevler yapın. Sihirli savaşçılarınızı geliştirmenize ya da güçlü bir patrona karşı tam kapsamlı bir savaşta loncaya katılmanızı sağlayacak müthiş günlük yarışmalar kazanın. Canavarlarla savaşarak ya da harika yükseltmeler için alışveriş yaparak güç toplayın. Mükemmel grafikler! Gizemli Atlantis kentinden kışlık cehennem kayalıklarına kadar hiç görülmemiş 60’tan fazla harika yer. Çok çeşitli muhteşem yetenekler ve saldırılar içeren çok çeşitli kahramanlardan birini seçin. Sevimli ya da güçlü olun, burada herkes için bir şeyler var! Oyunu arkadaşlarınla ​​bedava oyna! İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır. Diğer oyuncuları klana katılmaya davet et ve arkadaşlarınla ​​birlikte kahramanlar ve eşyaları takas et. Sohbet edin, sınırlarınızı paylaşın ve bir mobil oyunda diğer oyuncularla savaşın.

Battle Arena – Google Play indir
Battle Arena – Apple Store indir

Goddess: Primal Chaos – TR Free 3D Action MMORPG

Sinematik 3D aksiyon MMORPG mobil oyunu ‘’Hereos of Chaos’’ geliyor! 2016’nın en yeni nesil mobil oyununu sizleri bekliyor. Kahramana dönüşerek, Tiran’ın doğumundan önceki geçmiş zamana ve uzaya yolculuk edip dünyayı kurtarın. Senin görevin mi? İnsanlığı, yaratıkları ve ruhlar dünyasını kurtar!

Haberci, Savaşçı veya Nesil; üç harika sınıftan kahramanını seç ve bu fantazi dünyasında milyonlarca oyuncu ile online savaş! Eşyalar toplayarak kahramanını geliştir ve birçok zafer kazan. Bugün bu heyecan verici dünya da maceranı ateşle!

Oyun Özellikleri:
– Kontrolü kolay, bir tık ile kombo ve harika dövüş deneyimleri
– Kendi savaşçı kahramanlarını topla; düzinelerce farklı tipler mevcut
– Takıma katıl. Boss dünyası ve daha fazlası gibi dünya çapında oyuncular ile çoklu oyuncu zindanlarında birbirini etkile.
– İttifak, Market & Bilim kullanarak kahramanını geliştir veya diğer oyuncular ile daha iyi ekipmanlar için değiştir.
– 1v1, 2v2, 3v3, Takım savaşları ve İttirak Savaşları; çoklu PvP modlarından seç.
– Benzersiz ünvan sistemi. Daha iyi ekipmanlar için geliştir.

Ayrıca, daha heyecan verici içerikler ve yeni oyunlar keşfetmeniz için sizi bekliyor!

Not: Bu oyun için internet bağlantısı gerekir.

Goddess: Primal Chaos – Google Play indir
Goddess: Primal Chaos – Apple Store indir

Armored God

Kaos dolu bir dünyaya adım atarken kendinizi hazırlayın. Zırhlı Tanrı, karanlık dünyaya kurtuluş getirme yolculuğuna çıkacak, aksiyon dolu bir hikaye ve her köşedeki canavarlarla bir Karanlık Fantezi MMORPG. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli zırhlı canavar ve destansı Summon ile birlikte Karanlık Dünyayı keşfedin ve fethedin. Destansı zindanlar ve baskınlar seni bekliyor, Titanı Öldür ve Karanlık Krallığı Conquer.

Oyun Özellikleri 
Kurtuluş getirmeye hazırlanın 
Karanlık alem boyunca Yolculuğa girin, silahınızı ve zırhınızı bu maceranın ilerisinde yatanlara karşı astarlayın. Her yeni alanda hangi arkadaşlar ve düşmanlarla buluşacaksınız? Binlerce düşman için çeşitli zorluklar, savaşlar ve başarılar kaderlerini senin ellerinde bulacak.
◇ Ekipmanı Ticaret Edin 
Oyundaki klan ve diğer savaşçılarla ekipman ticaretinin özgürlüğünü hisset
◇ Tanrı formuna ulaşın 
En Epic zırhına yüksel, En güçlü zırhlı tanrı formuna ulaş.
◇ Zırhlı Canavarı Kullan! 
Büyük karanlık dünyayı geçerken etiketleyecek olan çok çeşitli zırhlı canavar ve destan çağrısı ile
◇ Gerçek Zamanlı Çarpıcı PvP 
Zırhlı Tanrı’nın sunduğu farklı PvP modlarında diğer oyuncuları ele geçirmek için 3 arkadaşınızla güçlerinizi birleştirin!
Titan Titanı Öldürme 
Düşmanlarınızı toplayın ve karanlık dünyaya kurtuluş getirmek için dünyanın en destansı Titan’larından bazılarını üstlenin. yeterince güçlü müsün


—- Arkaplan Hikayesi —- 
İnsanlık, düşmüş meleğin gününden beri kötülüğün gücüyle mücadele ediyor. Kötülük ve kaos dolu dünyada, Tanrı, seçilen kahramanların karanlık dünyaya kurtuluş getirmesi için güçlü Zırhı yaratın. Epik zindanlar ve baskınlar sizi bekliyor, Titan’ı öldürüp karanlık alemi fethetmek.

Armored God – Google Play indir
Armored God – Apple Store indir

Verdiğim Linkler hiç bir türlü yönlendirme olmadan Apple Store ve Google Play linkleridir.Gönül rahatlıyla indirebilirsiniz. Rol Oyunlarında Diğerleri biraz para yönünden baskın oyunlardı onları paylaşmak istemedim bunlardan daha güzel oyunlarda var. İyi oyunlar 🙂

Lüften Konuyu Oylayınız.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın