Adobe Photoshop CS6 İndir

Gerçekliği yeniden keşfedin.

Hayalinizde ne varsa dünyanın en iyi görüntüleme ve grafik tasarım yazılımı Photoshop ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Fotoğraflar, illüstrasyonlar ve 3B resimler oluşturup geliştirin. Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlayın. Videoları düzenleyin, gerçek tabloların simülasyonunu hazırlayın ve daha fazlasını keşfedin. Tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şey elinizin altında.

Photoshop

Sistem gereksinimleri 

En son sistem gereksinimleri için https://helpx.adobe.com/tr/photoshop/system-requirements.html adresini ziyaret edin.

Yükleme talimatları

Yüklemeyle ilgili ayrıntılı talimatlar için yükleme sayfasını ziyaret edin: http://www.adobe.com/go/cs_install_instruct_tr.

32 bit ve 64 bit sürümleri

Windows’ta Adobe Photoshop CS6 ve Adobe Photoshop CS6 Extended için 32 bit veya 64 bit sürümleri yerel olarak çalıştırma seçeneği mevcuttur. Macintosh’ta yalnızca 64 bit sürümü mevcuttur.

32 bit Windows işletim sistemi kullanıyorsanız Photoshop otomatik olarak Photoshop CS6’nın 32 bit sürümünü yükler. Photoshop, 64 bit sistemlerde Photoshop’un hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerini yükler. 64 bit Windows işletim sisteminde yalnızca Photoshop 64 bit sürümünü yüklemek için aşağıdaki adımları uygulayın:

  1. Photoshop CS6 yükleyiciyi çalıştırın.
  2. Seri numaranızı girin. Kabul et seçeneğini tıklatın.
  3. Seçenekler panelinin sağında, 64 bit başlığının altında bulunan Photoshop CS6 kutusunun seçimini kaldırın. “Adobe Photoshop CS6 (64 bit)” seçeneğini işaretli olarak bırakın.
  4. Yükleme işlemini tamamlayın.

Bilinen sorunlar

  • Mac’te, önyükleme sürücüsünün kök dizinine yükleme gerçekleştiremezsiniz.
  • Yükleme sırasında sorun giderme hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://helpx.adobe.com/tr/creative-suite/kb/error-serial-number-qualifying-product.html adresini ziyaret edin.
  • Büyük/küçük harf duyarlı dosya sistemlerinde yüklenemez. Lütfen bkz. http://kb2.adobe.com/cps/404/kb404473.html.
  • Service Pack 3 yüklü Microsoft Windows XP kullanıyorsanız Photoshop hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerinde çalışacaktır. Ancak, Adobe 64 bit sürümünü resmi olarak desteklemediğinden sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Deneme sürümü yazılımı 

“Deneyerek satın alma” yöntemine dayanan Creative Suite 6 deneme sürümleri, ürünleri veya sürümleri teker teker değerlendirdikten sonra yüklediğiniz deneme sürümünün yerine tam sürümü satın almanıza olanak sağlar. Ürünün bir kopyasını satın alarak veya abonelik için kaydolarak istediğiniz zaman deneme sürümünü tam sürüme dönüştürebilirsiniz. Ürünün bir kopyasını satın alırsanız, istendiğinde seri numarasını ürün ekranına girin. Bir abonelik satın alırsanız, tam sürümü kullanmaya başlamak için çevrimiçi olmanız ve bir Adobe ID ile oturum açmanız gerekir.

Adobe Photoshop cs6 indir

Adobe Photoshop Yazı Fontları Yazımıza göz atabilirsiniz.
Adobe Photoshop’a Nasıl Font Yüklenir ? yazımıza da göz atabilirsiniz.

Lüften Konuyu Oylayınız.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın