Türk Telekom Bedava İnternet 2019 Güncel

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ve kampanyalar diğer cep telefonu operatörlerinde de olduğu gibi, faturalı ve faturasız olarak iki bölümde incelenmektedir. Peki, Türk Telekom hediye internet paketleri nelerdir? Türk Telekom’un hangi uygulamaları bedava internet kazandırmaktadır?

Türk Telekom bedava internet paketleri ve uygulamaları hakkında bilgi almak için sizler için her zaman olduğu gibi ekibimiz araştırmasını yaptı ve bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. 2018 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri ve bunun yanı sıra 2019 yılında devam eden yepyeni, Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri yine bu içerikte güncel olarak sizleri bekleyenler arasında.

2019 yılı içerisinde Türk Telekom kampanyalar yolu ile müşterilerine sürekli olarak bedava internet fırsat ve kampanyaları sunmaktadır. Eğer Türk Telekom hat sahibi iseniz ve Türk Telekom Güncel Hediye İnternet faturalarından haberdar olmak istiyorsanız sayfamızı sık sık ziyaret edebilir yeni başlayan kampanyalar ve fırsatlardan anında faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet


Sizlerle paylaştığımız Türk Telekom Hediye İnternet hakkındaki yazımızda faturalı ve faturasız Türk Telekom hatlar için diğer tüm operatörlerde de olduğu gibi ayrı ayrı sunulmaktadır. Hepimizin merak ettiği şu soru, Türk Telekom’dan Ücretsiz İnternet Kazanmak İçin Ne Yapılmaktadır? Sizler için tüm bu fırsatları aşağıda listeliyoruz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası 2019


Türk Telekom bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom cep operatörü kullanıcıları her hafta bu fırsatı Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile yakalayabiliyor ve bu fırsatın tadını çıkarabiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2019

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Oynanır?


1-) Her hafta hediye internet kazanmak için; Türk Telekom Uygulamasını indirin ve sonrasında uygulama kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.
2-) Türk Telekom’dan bedava internet kazandıran “Sil Süpür” oyununu indirin.
3-) Oyunu oynayın ve kazandığınız taktirde bedava internet sahibi olun.

Not: Türk Telekom’dan ücretsiz internet kazandıran Sil Süpür Uygulaması her Perşembe sabah saat 08:00’de yenilenmektedir. Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası ile faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava internetden yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet


Türk Telekom’un bedava internet veren servisleri arasında yer alan ArayanıBil Plus 1GB internet kampanyası tüm Türk Telekom müşterilerine sunulmaktadır. Türk Telekom faturalı hat sahipleri ve faturasız hat sahipleri de bu hediye internet paketinden faydalanabilirler. Arayanı Bil Servisi ücretli bir servistir ve hediye internet kampanyalarından sadece bu ücretli servisi kullanıcıları faydalanmaktadır.

Faturanı E-Fatura Yap İnterneti Kap 2019


Türk Telekom hediye internet kazanmak isteyen müşterilerin, uyguladığı bir diğer püf noktası Türk Telekom faturalarını e-fatura yapan müşterilerine sunulmaktadır. E-fatura yapmanız durumunda 1GB ücretsiz hediye internet kazanma fırsatı siz de yakalayabilirsiniz. İnternet faturasını e-fatura üzerinden de e-mail ve sms üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Bu sayede kağıt israfının da önüne geçebilirsiniz.

Türk Telekom e Fatura 1 GB bedava intenet kazanmak için;
SMS bölümüne 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e gönderin.
Ücretsiz hediye internet kampanyasından faydalanmak için faturalı hat sahibi olması gerekmektedir. Her müşteri sadece 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası


Türk Telekom bedava internet kampanyalarından bir tanesi de 4,5G hat sahibi olmak. Mevcut sim kartınızı ücretsiz olarak Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve 30 gün geçerli 1 GB hediye internetin sahibi olun

Türk Telekom’dan bu kampanya sayesinde hediye 1 GB internet kazanmak için;
Türk Telekom bayilerine gidip 4,5G uyumlu kart ile değiştirme işlemini gerçekleştirdikten sonra telefonunuzun SMS bölümüne “4,5G SIM” yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

Bu işlemi yerine getiren tüm müşteriler 30 gün geçerli ücretsiz hediye internetin sahibi olabilir.

Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası 2019


2018 yılının sonuna kadar geçerli Türk Telekom Bedava İnternet paketleri arasında yer alan Selfy bol internetli geceler kampanyasında gece 00-00 ile sabah 06,00 saatleri arasında 3GB internet bedava internet kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyasıyla; Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler, her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA ve masrafsızca keyif sürüyorlar.

Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası


Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten internet kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak için;
SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e gönderin.

2019 Bedava İnternet Kampanyaları

Lüften Konuyu Oylayınız.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Cevap Yazın