WordPress 2019 Blog Temaları

1.BlogGem Teması

BlogGem, blog temasını kullanmak için basit ve kolaydır. Öncelikle profesyonel bloglama web siteleri oluşturmak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Cep, tablet, dizüstü bilgisayar ve bilgisayar gibi her türlü cihazda kusursuz çalışır ve kusursuz çalışır. BlogGem arama motoru dostu. SEO hazır blog oluşturmak için Yoast SEO gibi popüler SEO eklentileri ile mükemmel bütünleşir. BlogGem hızlı, güvenli ve hafiftir.

2.Gazette Teması

Minimalist dergi tarzı siteler, kişisel bloglar veya içerik açısından zengin herhangi bir site için mükemmel bir şekilde uygun temiz ve esnek bir tema olan Gazette ile tanışın. Ana sayfadaki belirli makaleleri vurgulamanıza ve güçlü bir fotoğraf kullanımıyla okunabilirliği dengelemenize olanak verir – hepsi herhangi bir cihazda çalışan bir düzende.

3.Rowling Teması

Orijinal olarak Anders Norén tarafından tasarlanan Rowling’in temiz görünümü ve çok yönlülüğü, çevrimiçi dergilerden kişisel bloglara kadar çok çeşitli siteler için mükemmel bir seçimdir. Duyarlı düzeni tüm cihazlar için optimize edilmiştir ve harika tipografi metninizi okunaklı ve şık tutar. Özel vurgu renkleri ve logo desteği ile birlikte gelir, böylece tasarımı beğeninize çekebilirsiniz. Ayrıca iki başlık menüsü konumu ve bir sosyal menüye sahiptir ve Galeri Posta Biçimi’ni destekler.

4.Baskerville 2

(Baskerville 2, daha fazla özellik ve daha fazla esneklik ile Baskerville temasının yenilenen bir sürümüdür.) Baskerville 2, yazınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı dinamik bir ızgara düzeninde görüntüleyen net ve duyarlı bir temadır.

Lüften Konuyu Oylayınız.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Cevap Yazın