WordPress Blog: Gerekli Eklentiler

1.All In One SEO Pack(Kolay SEO )

WordPress için hazır SEO. XML Site Haritaları, özel yazı türleri için SEO, bloglar veya iş siteleri için SEO, e-ticaret siteleri için SEO ve daha fazlası gibi özellikler. 2007’den bu yana 50 milyondan fazla indirme.

2.Akismet Anti-Spam(Yorumlarda Spam engelleme)

Akismet, sitenizin zararlı içerik yayınlamasını engellemek için yorumlarınızı ve iletişim formu gönderilerinizi küresel spam veritabanımıza karşı kontrol eder. Blogunuzun “Yorumlar” yönetici ekranında yakaladığı yorum spam’lerini inceleyebilirsiniz. Akışmet’in başlıca özellikleri arasında şunlar bulunmaktadır: Tüm yorumları otomatik olarak denetler ve spam gibi görünenleri filtreler. Her yorumun bir durum geçmişi vardır, bu nedenle Akismet tarafından hangi yorumların yakalandığını veya temizlendiğini ve hangilerinin bir moderatör tarafından spam veya istenmeyen şekilde değerlendirildiğini kolayca görebilirsiniz. URL’ler yorum gövdesinde gizli veya yanıltıcı bağlantıları ortaya çıkarmak için gösterilir. Moderatörler, her kullanıcı için onaylanmış yorum sayısını görebilir. En kötü spam’i tamamen engelleyen, disk alanından tasarruf sağlayan ve sitenizi hızlandıran bir atma özelliği.

3. Contact Form 7 (İletişim Formu)

Contact Form 7 ile birden çok iletişim formunu yönetebilir, buna ek olarak formları ve e-posta içeriklerini esnek bir biçimlendirmeyle özelleştirebilirsiniz. Form ajax ile güçlendirilmiş gönderim, CAPTCHA, Akismet istenmeyen filtreleri ve daha bir çok özellik destekliyor.

4. LiteSpeed Cache (Site Önbelleği)

WordPress için LiteSpeed ​​Önbellek (LSCWP), özel bir sunucu düzeyinde önbellek ve optimizasyon özellikleri koleksiyonu içeren hepsi bir arada bir site hızlandırma eklentisidir. LSCWP, WordPress Multisite’ı destekler ve WooCommerce, bbPress ve Yoast SEO dahil olmak üzere çoğu popüler eklentiyle uyumludur.

5. Google XML Sitemaps(Site Haritası)

SEO’yu büyük ölçüde geliştirmek için bu eklentiyi kullanarak, Google, Bing, Yahoo ve Ask.com gibi arama motorlarının sitenizi daha iyi dizine eklemesine yardımcı olacak özel XML site haritaları oluşturun. Böyle bir site haritasıyla, tarayıcıların sitenizin yapısını tam olarak görmesi ve daha verimli bir şekilde alması çok daha kolaydır. Eklenti, özel URL’lerin yanı sıra her türlü WordPress sayfasını da destekler. Ek olarak, yeni içerikle ilgili bir yayın oluşturduğunuzda tüm ana arama motorlarına bildirir. 9 yıldan beri desteklenmekte ve en iyi WordPress eklentisi olarak değerlendirilmektedir, tam olarak yapması gerekeni yapacaktır – arama motorları için eksiksiz bir XML site haritası sağlar. Sitenizi bozmaz, yavaşlatmaz veya sizi sinirlendirmez. Garantili!

6. Yet Another Stars Rating (Oylama Eklentisi)

Web sitenizle kullanıcı deneyimini (UX) geliştirmek, çevrimiçi etkinliklerini önemseyen herkes için en büyük önceliğimizdir, markanıza aşinalık ve bağlılık sağladığından ve etkinliğinizin görünürlüğünü artırdığından. Yasr – Yine Another Stars Rating, SEO dostu kullanıcı tarafından oluşturulan incelemeleri ve görüşlerinizi eklemek için güçlü bir yoldur. web sitesi yayınları, sayfaları ve CPT, hızını etkilemeden.

Eklentiler WordPress Eklentiler Sayfasında vardır. Eklenti yükle diyerek ordan aramalardan isim olarak ararsanız çıkar.Yapamazsanız Yorum olarak yazın hepsini rar dosyası olarak gönderebilirim.

Lüften Konuyu Oylayınız.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın